Vítame Vás na našej webstránke.

Tu môžete nakupovať s pohodlia domova a nechať si tovar doručiť priamo k Vám domov alebo k Nám na predajňu kde Vám ich v našom autocentre v akciovej cene 15 eur prezujeme na auto.

Zavřít
POUŽÍVAME IBA ZNAČKOVÝ A KVALITNÝ OLEJ SHELL✅
Motoristi veľmi dobre vedia, že kvalitný olej a vymenený filter majú zásadný dopad na motor a jeho životnosť, ide o jednu z najdôležitejších kvapalín v motore. Olej maže, čistí motor automobilu, chráni ho pred prehriatím a umožňuje mu bežať hladko a presne. Polemiky o intervale výmeny oleja a filtrov sú nekonečné.
Mnoho vodičov sa napriek tomu snaží ušetriť na motorových olejoch, alebo úplne ignorujú výmenu oleja vo vozidle. Neuvedomujú si však riziká, ktoré takéto zanedbanie starostlivosti prináša.
Hlavnou funkciou oleja je mazanie valcov, piestov a rôznych ďalších komponentov, ktoré tvoria motor automobilu. Bez neho môže dochádzať k zvýšenému treniu rôznorodých materiálov a tým vygenerovať dostatok tepla, ktoré môže viesť k deformácii a spôsobiť zablokovanie motora.
Olej v aute tiež čistí motor. Keď olej prechádza rôznymi komponentmi vášho motora, prítomné detergenty v kvapaline zhromažďujú úlomky a iné nerozpustné vedľajšie produkty. Tieto prostriedky sa prenášajú do olejového filtra, kde sú súhrnne odstránené. Čím dlhšie však olej cirkuluje vo vašom motore, tým viac nečistôt a železa sa v ňom hromadí.
Preto sme presvedčení, že pravidelná a zodpovedná výmena oleja vášmu motoru iba prospeje. Držíme sa pravidla, radšej skôr, ako ísť na hranu. To isté sa týka aj výmeny filtra, ktorý odporúčame našim zákazníkom vymeniť ruka v ruke s olejom????
Niekedy nemusí byť rozhodujúce ani to, či má auto najazdených práve hraničných 15 000 km. Môže zavážiť napríklad aj spôsob využitia auta, vek oleja, ktorý degraduje, keď naň pôsobí teplo, vlhkosť alebo, keď vozidlo nie je pravidelne využívané. To všetko sú veci, ktoré pri výmene oleja zvážime, aby sme vám vybrali čo najlepší motorový olej pre vaše potreby a nastavili vám interval výmeny. ????
U nás v servise nájdete široký výber motorových olejov značky Shell, ktoré zaručujú vysokú kvalitu a spokojnosť zákazníka. Samozrejmosťou je, že starý olej a rovnako aj filter ekologicky likvidujeme.♻️
Našim zákazníkom však odporúčame nielen výmenu oleja a olejového filtra ale aj výmenu ostatných filtrov a to vzduchového, kabínového a palivového filtru.
Tieto filtre sú neoddeliteľnou súčasťou správneho chodu každého automobilu.
Aj na kvalite filtrov záleží. My Vám ponúkame kvalitné filtre značky UFI ktoré sú pridávané do prvovýroby mnohých výrobcov automobilov.
Kompletná výmena všetkých filtrov vrátane oleja a likvidácie starých filtrov a oleja na automobily VW Group stojí cca100 eur. (závisí od automobilu)
Tešíme sa na Vašu návštevu. Tím Autoservis pneuservis Horný Čepeň